afdelingsledere

Annoncer Rune Schou: annonce@nyborgvoldspil.dk
Billetkontor Susanne Pedersen: billet@nyborgvoldspil.dk
Leje af lokaler i Slotsmøllen Egon Kristiansen – egon@nyborgvoldspil.dk
El-ansvarlig Martin Krogh Pedersen: el@nyborgvoldspil.dk
Forestillingsleder Varierer mellem de enkelte forestillinger: forestilling@nyborgvoldspil.dk
Frisør & Makeup Bente Olesen: frisoer@nyborgvoldspil.dk
IT-ansvarlig Lars Ardahl: it@nyborgvoldspil.dk
Kontrollør Finn Kristiansen: kontrol@nyborgvoldspil.dk
Lys Martin Pedersen
Lyd
PR Karin Trolle: karin@nyborgvoldspil.dk
Presse Jørgen Dyhrberg: presse@nyborgvoldspil.dk
Regi Trine Nielsen: regi@nyborgvoldspil.dk
Regnskab Kirsten Salin: regnskab@nyborgvoldspil.dk
Restauration Jette Pedersen: restauration@nyborgvoldspil.dk
Scenebyg : scene@nyborgvoldspil.dk
Sponsor Rune Schou: sponsor@nyborgvoldspil.dk
Systue & Kostumelager Majbrit Frederiksen : kostumelager@nyborgvoldspil.dk
Vinterskolen Maria Nielsen: vinterskole@nyborgvoldspil.dk
Webmaster Johnny Andersen: webmaster@nyborgvoldspil.dk
Personaleansvarlig Jesper Trolle: trolle@nyborgvoldspil.dk